Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sterowane/ftp/modelarski-bazar/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sterowane/ftp/modelarski-bazar/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
Syma X6 2.4GHz - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Syma X6 2.4GHz

76
Cena: 999,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Nie weryfikujemy ogłoszeniodawców, ani treści ogłoszeń.

  • Jeśli zdecydujesz się na transakcję, zachowaj szczególną ostrożność, gdyż nie możesz być pewien zamiarów osoby, która chce z Tobą handlować.

  • Postaraj się sprawdzić, czy przedmiot pochodzi z legalnego źródła.

  • Jako serwis nie odpowiadamy za zawieranie transakcji i nie oferujemy z tego tytułu żadnych zabezpieczeń. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!


Województwo: dolnośląskie
Firma: Jacek Latający
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Stan: nowy
   
dodano: 2015.02.24
ważne do: 2018.03.31
wyświetleń: 868

Szczegóły oferty:

OGŁOSZENIE FIKCYJNE - dodane przez administrację w celu testowania portalu.

Nowy, niezwykle stabilny quadrocopter, któremu niestraszne są zmagania z wiatrem ! Nadaje się do latania zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach, dla początkujących oraz zaawansowanych użytkowników.
Prezentowany model to duży, wielowirnikowy quadrocopter z najnowszym systemem stabilizacji GYRO. Niesamowitą skuteczność zapewnia połączenie pełnej trójwymiarowej kontroli, innowacyjna konstrukcja łącząca ostatnie miniaturowe technologie zastosowane w czterech elektrycznych silnikach oraz elektroniczny żyroskop.

Helikopter jest lekki, co pozwala unosić się mu na wysokość aż do 100 metrów! Wyposażony w wydajne oświetlenie quadrocopter doskonale nadaje się także do nocnych lotów, a trwała pokrywa skutecznie chroni model przed uderzeniami.

Syma X6 posiada ogromny udźwig - bez problemu może unieść az dwie kamerki GoPro lub ich odpowiedniki. Dodatkowo została wyposażona w solidny pakiet zasilający, który pozwala na lot do 15 minut.
Pomimo swoich ogromnych rozmiarów, Syma X6 potrafi wykonywać widowiskowe ewolucje, co jest niezwykle efektowne przy tego typu gabarytach!

Latanie modelem urozmaica ciekawa funkcja znajdująca się pod przyciskiem na pilocie, która umożliwia wykonywanie akrobacji pod kątem 360 stopni!
Sterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz.

Dane techniczne:

Wykonany z bardzo lekkiego, wytrzymałego tworzywa - włókno węglowe i pianki EPP
Nadajnik wyposażony w wyświetlacz LCD, co umożliwia lepszą kontrolę lotu
Prędkość lotu nawet do 40km/h!
Zasięg do 30 m
Napęd elektryczny
Czas ładowania: 50 - 60 minut
Czas lotu: do 15 minut
Wymiary: 620 x 620 x 70 mm

W zestawie:
Syma X6
Aparatura sterująca 2,4Ghz
Kabel USB do ładowania modelu
Zestaw zapasowych śmigieł
Instrukcja obsługi


OGŁOSZENIE FIKCYJNE - dodane przez administrację w celu testowania portalu.

Aktualności
więcej aktualności
Reklama