Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sterowane/ftp/modelarski-bazar/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sterowane/ftp/modelarski-bazar/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
Dron - YUNEEC Q500 Typhoon - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dron - YUNEEC Q500 Typhoon

75
Cena: 7 999,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Nie weryfikujemy ogłoszeniodawców, ani treści ogłoszeń.

  • Jeśli zdecydujesz się na transakcję, zachowaj szczególną ostrożność, gdyż nie możesz być pewien zamiarów osoby, która chce z Tobą handlować.

  • Postaraj się sprawdzić, czy przedmiot pochodzi z legalnego źródła.

  • Jako serwis nie odpowiadamy za zawieranie transakcji i nie oferujemy z tego tytułu żadnych zabezpieczeń. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!


Województwo: pomorskie
Firma: Kopterski Stefek
Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Gdańsk
Telefon: 22 555 666 777
Stan: nowy
   
dodano: 2015.02.16
ważne do: 2017.12.31
wyświetleń: 383

Szczegóły oferty:


OGŁOSZENIE FIKCYJNE - dodane przez administrację w celu testowania portalu.

Q500 Typhoonto kompletny system przeznaczony do fotografii oraz filmowania z powietrza. Zestaw zawiera kwadrokopter, kamerę HD 1080p, 3 osiowy gimbal, aparaturę z wbudowanym monitorem do podglądu na żywo, 2 pakiety o pojemności 5400mAh oferujące do 25 minut lotu, ładowarkę oraz kartę micro SD 8GB. Ponadto, w paczce znajdują się również dodatkowe akcesoria takie jak osłona przeciwsłoneczna, ładowarka samochodowa, adapter USB oraz komplet 4 zapasowych śmigieł.
Aparatura to 10 kanałowy nadajnik 2,.4GHz z wbudowanym modułem transmisji obrazu w częstotliwości 5.8GHz na żywo wyświetlającym obraz na monitorze aparatury. 4,5” dotykowy ekran wyświetla również dane telemetryczne nałożone bezpośrednio na obraz z kamerki Q500.
Mimo, że Q500 dostarcza doskonałe doświadczenia w pilotażu to jednak jakość wykonywanych ujęć wyróżnia go na tle konkurencji. Q500 posiada 12 megapikselową kamerę zdolną do nagrywania w rozdzielczości 1080p w 60 klatkach/s. oraz 3 osiowy gimbal zapewniający niezwykle płynny obraz, a także zdjęcia o wysokiej ostrości. Kamera posiada aż 130 pola widzenia. Z kolei gimbal jest kontrolowany z dokładnością do 0.02. Ponadto, wysokiej jakości materiał jest zapisywany na kartę microSD, której pojemność może sięgać aż 128GB. Z kolei niższej jakości nagrania, łatwe do dzielenia się ze znajomymi, mogą być zapisywane bezpośrednio na smartfona obsługującego aplikację CGO2 app.
Q500 dba również o bezpieczeństwo w powietrzu poprzez dostęp do bazy danych posiadającej strefy zakazu lotów opublikowane przez Federalna Administrację Lotnictwa, takie jak tereny lotnisk. Maksymalna wysokość lotu koptera wyjętego prosto z pudełka ograniczona jest do 120m, aby zmienić ten parametr należy skorzystać z oprogramowania dedykowanego Q500.

Kopter oferuje 3 tryby pracy:
  1. Smart Mode – Tryb Inteligentny
Tryb ten został zaprojektowany dla początkujących. W tym trybie kierunek lotu koptera jest zawsze takim sam jak kierunek wychylenia drążków. Oznacza to, że Q500 poleci zawsze tam gdzie chce tego pilot niezależnie od tego, w którą stronę skierowany jest jego „nos”. Również w tym trybie kopter posiada ograniczenie lotu w promieniu 90m, aby użytkownik nigdy nie stracił modelu z oczu.
  1. Angle Mode – Tryb Zaawansowany
Ten tryb został przygotowany dla doświadczonych pilotów, którzy chcą wykorzystać Q500 do zdjęć z powietrza. Oferuje użytkownikowi większe możliwości kontroli, a zwroty są bardziej dynamiczne pozwalając na bardziej skomplikowane ujęcia.
  1. Home Mode – Tryb Powrotu
W tym trybie Q500 Typhoon automatycznie powróci i wyląduje w promieniu 3 m od miejsca startu. Aktywuje się go bardzo prosto jednym przełącznikiem w dowolnym momencie. W momencie utraty sygnału z aparatury, Tryb Powrotu zostanie samoczynnie aktywowany dzięki czemu Q500 zacznie powracać do punktu startu oraz wyląduje, jeśli wcześniej nie odzyska sygnału z aparatury.

OGŁOSZENIE FIKCYJNE - dodane przez administrację w celu testowania portalu.
Aktualności
więcej aktualności
Reklama