Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sterowane/ftp/modelarski-bazar/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sterowane/ftp/modelarski-bazar/modules/database/classes/kohana/database.php on line 525
Aurora skala 1:200 modela kartonowy - Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Aurora skala 1:200 modela kartonowy

63
Cena: 88,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Zachowaj bezpieczeństwo!  • Nie weryfikujemy ogłoszeniodawców, ani treści ogłoszeń.

  • Jeśli zdecydujesz się na transakcję, zachowaj szczególną ostrożność, gdyż nie możesz być pewien zamiarów osoby, która chce z Tobą handlować.

  • Postaraj się sprawdzić, czy przedmiot pochodzi z legalnego źródła.

  • Jako serwis nie odpowiadamy za zawieranie transakcji i nie oferujemy z tego tytułu żadnych zabezpieczeń. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!


Województwo: warmińsko-mazurskie
Osoba: Admin2
Powiat: mrągowski
Miasto: Mikołajki
Ulica: Mrągowska 33
Strona www: www.modelarski-bazar.pl
Stan: używany
   
dodano: 2013.11.18
ważne do: 2017.12.31
wyświetleń: 143

Szczegóły oferty:

OGŁOSZENIE FIKCYJNE - dodane przez administrację w celu testowania portalu.Krążowniki «Pallas», «Diana» i «Aurora», nazwane na cześć starogreckich bogiń, odziedziczyły swoje imiona po fregatach żaglowych , które wyróżniły się w opanowaniu i obronie dalekowschodnich granic imperium rosyjskiego w pierwszej połowie 19 wieku.


Projektowano je jako «niszczycieli handlu», będąc zmniejszoną dwukrotnie (po wyporności i uzbrojeniu) wersją krążowników opancerzonych serii «Riurik». W marcu 1895 roku rozpoczęto opracowanie projektu krążownika opancerzonego dla Oceanu Spokojnego i podjęto decyzję aby budować trzy krążowniki tego samego typu w petersburskich stoczniach. Równocześnie na pochylniach stoczni «Galernowo Ostrowa» zaczęto budowę dwóch krążowników «Pallas» i «Diana», a we wrześniu rozszerzono prace przy budowie również trzeciego krążownika, który 31 marca 1897 roku otrzymał nazwę «Aurora».

W październiku 1902 - kwietniu 1903 krążowniki «Pallas» i «Diana» wraz z pancernikiem «Rietwizan» dokonały przejścia na Daleki Wschód, gdzie weszły w skład eskadry «Oceanu Spokojnego» Krążownik «Pallas» brał udział w rosyjsko-japońskiej wojnie. 27 stycznia (8 lutego) 1904 r. został torpedowany przez japoński niszczyciel na zewnętrznej redzie Port-Artur; wprowadzony ponownie do eksploatacji po naprawie w kwietniu 1904 roku. Brał udział w walce na Morzu Żołtym , po której wrócił do Port-Artur z główną częścią eskadry. 25 listopada 1904 roku został zatopiony przez 280-mm pociski japońskiej artylerii oblężniczej w wewnętrznym porcie Port-Artur. We wrześniu 1905 roku podniesiony z dna przez Japończyków, po naprawie i przezbrojeniu na nowo w Sasebo, wszedł w skład Cesarskiej japońskiej floty pod nazwą «Cugaru». W 1920 został wyposażony w stawiacz min. Skreślony z listy w 1922 r.


Powyższy model posiada wysoki poziom detalizowania oraz dwustronny druk na arkuszach. Zastosowano farbę koloru miedzi i brązu metalicznego, co nadaje modelowi wysoki stopień realizmu.


Model przeznaczony jest dla doświadczonych modelarzy.OGŁOSZENIE FIKCYJNE - dodane przez administrację w celu testowania portalu.

Aktualności
więcej aktualności
Reklama